Шановні відвідувачі сайту, тривають технічні роботи.

Наразі ми проводимо оновлення платформи сайту та модернізуємо сервіси і сторінки.
У роботі сайту можливі перебої, а також деякі сторінки можуть відображатися з помилками.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ НАУКОВОЮ БІБЛІОТЕКОЮ РДГУ

Витяг із правил користування науковою бібліотекою
Рівненського державного гуманітарного університету
 
 1. Наукова бібліотека є освітнім, науковим, інформаційним та культурно-просвітницьким структурним підрозділом РДГУ. Фонди її є складовою загальнодержавної довідково-інформаційної системи і знаходяться під охороною держави.
 2. Право користуватися науковою бібліотекою мають студенти, професорсько-викладацький склад, аспіранти, співробітники університету. Користувачі з інших освітніх закладів та установ обслуговуються лише в читальних залах.
 3. При записах студентів РДГУ до наукової бібліотеки їм видається читацький квиток. Для цього необхідно пред’явити документ, який засвідчує їх особу (паспорт, студентський квиток, залікову книжку).
 4. На початку кожного навчального року всім студентам РДГУ необхідно звернутися у відділ обслуговування наукової бібліотеки з метою перереєстрації читацьких квитків.
 5. Читацький квиток потрібно пред’являти кожного разу при одержанні літератури та іншої інформації в усіх структурних підрозділах наукової бібліотеки.
 6. Передавати читацький квиток іншим особам заборонено.
 7. Втрата читацького квитка не знімає відповідальності користувача за видання, які були йому надані бібліотекою.
 8. Навчальна література видається на абонементах строком на семестр або на навчальний рік.
 9. Художня література на абонементах видається в кількості не більше 3-х примірників строком на 15 днів.
 10. Рідкісні і цінні видання, дисертації, інша література обмеженого користування та видання на електронних носіях видаються лише в читальних залах.
 11. Одержуючи книги, користувач повинен переглянути їх і при виявленні дефектів повідомити про це бібліотекаря (інакше відповідальність за зіпсовану літературу несе читач, який користувався нею останнім).
 12. З читальних залів наукової бібліотеки категорично забороняється виносити взяті видання.
 13. У разі загублення або пошкодження книги користувач повинен замінити її відповідною, або такою, яку наукова бібліотека визнає рівноцінною.
 14. На час літніх канікул студенти, викладачі, аспіранти повинні повернути до наукової бібліотеки книги та інші отримані матеріали.
 15. Користувачів, які не повернули у строк, взяті видання, наукова бібліотека тимчасово не обслуговуватиме до ліквідації заборгованості (повернення літератури).
 16. Користувачі, що закінчують університет, повинні до отримання диплому повністю розрахуватися з науковою бібліотекою (здати взяті видання) та підписати обхідний лист.
 17. За порушення правил користування науковою бібліотекою РДГУ читач втрачає можливість користуватися літературою на всіх пунктах обслуговування строком від 1 до 6 місяців.

(Складений на основі Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу»,  «Примірного положення про бібліотеку ВНЗ 3-4 рівнів акредитації» та «Типових правил  користування бібліотекою вищого закладу освіти Міністерства освіти України», «Положення про наукову бібліотеку РДГУ»)

Наукова бібліотека - освітній, науковий, інформаційний та культурно-просвітницький підрозділ Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ).

Детальніше

Статистика відвідувань

СьогодніСьогодні97
ВчораВчора202
За тижденьЗа тиждень426
За місяцьЗа місяць6332
ВсьогоВсього146541
Найбільше 651 : 03-28-2024

Контакти

м. Рівне, вул. Пластова, 31
Україна

E-mail: library@rshu.edu.ua

тел. (0362) 63 33 45