Шановні відвідувачі сайту, тривають технічні роботи.

Наразі ми проводимо оновлення платформи сайту та модернізуємо сервіси і сторінки.
У роботі сайту можливі перебої, а також деякі сторінки можуть відображатися з помилками.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

ВИДАННЯ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ РДГУ

 

Навчальні посібники:

 

Грипич С. Н.
     Науково-дослідницька діяльність студентів : навч. посіб. /  С. Н. Грипич, Л. М. Буравкова ; за заг. ред. С. Н. Грипич. – Київ : Видавничий дім «Кондор», 2021. – 290 с.

      У навчальному посібнику розглядаються питання, пов’язані з організацією та методикою науково-дослідницької діяльності студентів, академічної доброчесності та академічного письма, а також містяться рекомендації щодо оформлення результатів їх наукових кваліфікаційних робіт. Посібник містить матеріали про нові вимоги до оформлення науково-дослідницьких робіт студентів; основні правила бібліографічних посилань та цитувань, складання та розміщення їх в кваліфікаційних роботах та оформлення бібліографічних описів у списках використаних джерел відповідно до ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання».
     Навчальний посібник розрахований на широке коло студентів, аспірантів, молодих науковців та всіх, хто цікавиться питаннями науково-дослідницької діяльності у закладах вищої освіти.

Перегляд у форматі PDF

Грипич С. Н. 

     Інформаційна культура: теоретичні засади та досвід : навч. посіб. / С. Н. Грипич, Л. М. Буравкова ; за заг. ред. С. Н. Грипич. – 2-ге вид., допов. – Київ : Видавничий дім «Кондор», 2018. – 340 с. 

 

     Навчальний посібник охоплює широкий спектр проблем з теоретичних засад інформаційної культури та практичного досвіду її формування в бібліотеках закладів вищої освіти. В ньому подаються відомості про карткові та електронні інформаційно-пошукові системи, алгоритми пошуку та аналітичне опрацювання джерел інформації; розглядаються питання, пов'язані з організацією та методикою науково-дослідницької діяльності студентів та молодих науковців, а також містяться рекомендації щодо оформлення результатів наукової діяльності. Посібник доповнено матеріалами про нові вимоги до оформлення дисертацій, списків використаних джерел у наукових роботах за міжнародними стилями.

 

Переглянути у форматі PDF

 

Наукова бібліотека - освітній, науковий, інформаційний та культурно-просвітницький підрозділ Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ).

Детальніше

Статистика відвідувань

СьогодніСьогодні70
ВчораВчора209
За тижденьЗа тиждень632
За місяцьЗа місяць4491
ВсьогоВсього124336
Найбільше 675 : 02-12-2023

Контакти

м. Рівне, вул. Пластова, 31
Україна

E-mail: library@rshu.edu.ua

тел. (0362) 63 33 45