Шановні відвідувачі сайту, тривають технічні роботи.

Наразі ми проводимо оновлення платформи сайту та модернізуємо сервіси і сторінки.
У роботі сайту можливі перебої, а також деякі сторінки можуть відображатися з помилками.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

ВИДАННЯ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ РДГУ

 Біобібліографічні покажчики 

Серія "Діячі культури та мистецтва РДГУ":

 

 Супрун-Яремко Надія Онисимівна : біобібліогр. покажч. / М-во освіти і науки, молоді та спорту України, Рівнен. держ. гуманіт. ун-т, Наук. б-ка ;  уклад. : С. Н. Грипич, І. Б.  Шиховцова. – Рівне: РДГУ, 2012. – 125 с

    У біобібліографічному покажчику, присвяченому науковій та творчій діяльності Супрун-Яремко Надії Онисимівни, доктора мистецтвознавства, професора кафедри музичного фольклору інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету, дійсного члена Наукового товариства імені Шевченка в Україні, зібрано та систематизовано відомості про її друковані праці, творчий і науковий доробок якої виданий окремими виданнями, а також опублікований у наукових збірниках і періодичних виданнях. Укладачі намагалися найбільш повно відобразити наукові праці професора. Покажчик на вичерпність не претендує. В описах документів, які не вдалося переглянути de visu відсутні деякі елементи бібліографічного опису.

    Біобібліографічний покажчик розрахований на широке коло науковців, аспірантів, викладачів, педагогів, працівників бібліотек та всіх тих, хто цікавиться педагогічними та мистецтвознавчими науками.

       Перегляд у форматі PDF

    Литвинчук Анатолій Іванович : біобібліогр. покажч. / уклад.: С. Н. Грипич, Л. М. Буравкова, М. П. Мельникович. – Рівне : РДГУ, 2011. – 133 с.

    У бібліографічному покажчику, присвяченому науковій та громадсько-політичній діяльності Литвинчука Анатолія Івановича, професора, кандидата історичних наук, Заслуженого працівника культури України, радника ректора РДГУ, зібрано і систематизовано відомості про його творчий і науковий доробок, який нараховує понад 100 друкованих праць (за період 1957-2010 рр.), що вийшли окремими виданнями (підручники, навчальні посібники), а також опублікованих у наукових збірниках і періодиці. До покажчика включено також літературу про наукову та громадську діяльність Анатолія Івановича. 

    Біобібліографічний покажчик розрахований на широке коло науковців, аспірантів, докторантів, педагогів, студентів та всіх, хто цікавиться життям та діяльністю А. І. Литвинчука.

       Перегляд у форматі PDF

Наукова бібліотека - освітній, науковий, інформаційний та культурно-просвітницький підрозділ Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ).

Детальніше

Статистика відвідувань

СьогодніСьогодні220
ВчораВчора363
За тижденьЗа тиждень184
За місяцьЗа місяць5501
ВсьогоВсього159589
Найбільше 726 : 07-15-2024

Контакти

м. Рівне, вул. Пластова, 31
Україна

E-mail: library@rshu.edu.ua

тел. (0362) 63 33 45