Шановні відвідувачі сайту, тривають технічні роботи.

Наразі ми проводимо оновлення платформи сайту та модернізуємо сервіси і сторінки.
У роботі сайту можливі перебої, а також деякі сторінки можуть відображатися з помилками.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Наукова бібліотека РДГУ інформує науковців

 

До уваги науковців та здобувачів освіти!!!          

          Відповідно до Оперативного плану Міністерства освіти і науки України на 2023 рік, затвердженого наказом МОН від 10.01.2023 р. № 15, передбачено у 2023 році організувати заходи із упорядкування цифрових ідентифікаторів дослідників, зокрема профілів вчених на платформі ORCID. На основі перекладу англомовного варіанта рекомендацій зі створення та наповнення інформацією профілів дослідників на платформі ORCID було підготовлено проєкт рекомендацій українською мовою.

           Наукова бібліотека РДГУ надає доступ до Міжнародних наукометричних баз даних Scopus, Web of Science, SpringerLink, BenthamBooks, ScienceDirect, Research4life та інформує усіх, хто займається науковою діяльністю, має наукові публікації та інші результати досліджень  у даних базах і не мають власного облікового запису на платформі ORCID, про необхідність у двомісячний термін створити та наповнити його відповідно до зазначених рекомендацій. Науковцям, які вже мають профіль необхідно доповнити та внести зміни, згідно цих вимог.

          Консультації з питань, пов’язаних із упорядкуванням профілів вчених на платформі ORCID можна отримати у науковій бібліотеці РДГУ (читальний зал №1, навчальний корпус №5, вул. Пластова, 31, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  тел. (0362)63-33-45).

 

 

                          

 

 

Наукова бібліотека - освітній, науковий, інформаційний та культурно-просвітницький підрозділ Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ).

Детальніше

Статистика відвідувань

СьогодніСьогодні102
ВчораВчора202
За тижденьЗа тиждень431
За місяцьЗа місяць6337
ВсьогоВсього146546
Найбільше 651 : 03-28-2024

Контакти

м. Рівне, вул. Пластова, 31
Україна

E-mail: library@rshu.edu.ua

тел. (0362) 63 33 45