Шановні відвідувачі сайту, тривають технічні роботи.

Наразі ми проводимо оновлення платформи сайту та модернізуємо сервіси і сторінки.
У роботі сайту можливі перебої, а також деякі сторінки можуть відображатися з помилками.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

 Швецова-Водка Галина Миколаївна : біобібліогр. покажч. / М-во освіти і науки, молоді та спорту України, Рівнен. держ. гуманіт. ун-т, Наук. б-ка ; уклад.: С. Н. Грипич, Л. М. Буравкова. – Рівне : РДГУ, 2012. – 179 с. – (Академіки, доктори наук, професори РДГУ).

 У біобібліографічному покажчику, присвяченому науковій діяльності Г. М. Швецової-Водки, доктора історичних наук, професора кафедри бібліотекознавства і бібліографії Рівненського державного гуманітарного університету, відомого вченого в галузі бібліографознавства, книгознавства, документознавства, зібрано та систематизовано відомості про її науковий доробок, який нараховує близько 270 друкованих праць (за період 1969–2011 рр.), що вийшли окремими виданнями (монографії, навчальні посібники, ін.) або опубліковані у наукових збірниках і періодиці. Укладачі намагалися  найбільш повно відобразити різні напрями наукової діяльності професора. До покажчика включено також літературу про наукову діяльність вченого.

  Біобібліографічний покажчик розрахований на широке коло науковців, аспірантів, викладачів, студентів, працівників бібліотек, інформаційних центрів та всіх тих, хто цікавиться педагогічними, історичними та соціально-комунікаційними науками, питаннями бібліотекознавства і бібліографії.

         Перегляд у форматі PDF

 

Наукова бібліотека - освітній, науковий, інформаційний та культурно-просвітницький підрозділ Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ).

Детальніше

Статистика відвідувань

СьогодніСьогодні122
ВчораВчора211
За тижденьЗа тиждень1102
За місяцьЗа місяць6549
ВсьогоВсього91417
Найбільше 785 : 10-06-2022

Контакти

м. Рівне, вул. Пластова, 31
Україна

E-mail: library@rshu.edu.ua

тел. (0362) 63 33 45