Шановні відвідувачі сайту, тривають технічні роботи.

Наразі ми проводимо оновлення платформи сайту та модернізуємо сервіси і сторінки.
У роботі сайту можливі перебої, а також деякі сторінки можуть відображатися з помилками.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

    Петрівський Ярослав Борисович : біобібліогр. покажч. / М-во освіти і науки, молоді та спорту України, Рівнен. держ. гуманіт. ун-т, Наук. б-ка ; уклад. : С. Н. Грипич, Н. В. Марчук. – Рівне: РДГУ, 2012. – 66 с. – (Академіки, доктори наук, професори РДГУ).

  У біобібліографічному покажчику зібрано і систематизовано відомості про друковані праці професора, доктора педагогічних наук, проректора з навчально-виховної роботи Рівненського державного гуманітарного університету Петрівського Ярослава Борисовича, науковий доробок якого виданий окремими виданнями, а також опублікований у наукових збірниках і науковій періодиці. Укладачі намагалися найбільш повно відобразити наукові праці професора. Покажчик на вичерпність не претендує. В описах документів, які не вдалося переглянути de visu відсутні деякі елементи бібліографічного опису. 

    Біобібліографічний покажчик може бути використаний фахівцями в галузі технічних та фізико-математичних наук, в науково-методичній, науково-педагогічній та навчально-виховній діяльності, а також у сфері наукового винахідництва.

       Перегляд у форматі PDF

 

Наукова бібліотека - освітній, науковий, інформаційний та культурно-просвітницький підрозділ Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ).

Детальніше

Статистика відвідувань

СьогодніСьогодні50
ВчораВчора118
За тижденьЗа тиждень158
За місяцьЗа місяць2849
ВсьогоВсього136052
Найбільше 675 : 02-12-2023

Контакти

м. Рівне, вул. Пластова, 31
Україна

E-mail: library@rshu.edu.ua

тел. (0362) 63 33 45