Шановні відвідувачі сайту, тривають технічні роботи.

Наразі ми проводимо оновлення платформи сайту та модернізуємо сервіси і сторінки.
У роботі сайту можливі перебої, а також деякі сторінки можуть відображатися з помилками.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

     Вербець Владислав Володимрович : біобібліогр. покажч. / М-во освіти і науки України, Рівнен. Держ гуманіт. ун-т, Наук. б-ка ; уклад.: С. Н. Грипич, Л. В. Ковальчук, Н. М. Гуменюк. – Рівне : РДГУ, 2013. – 106 с. – (Академіки, доктори наук, професори РДГУ).

     Біобібліографічний покажчик із серії «Академіки, доктори наук, професори РДГУ» висвітлює творчий доробок та науково-педагогічну діяльність Вербця Владислава Володимировича – доктора педагогічних наук, професора, декана художньо-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету. У покажчику представлено бібліографію наукових праць, що вийшли друком окремими виданнями, а також опублікованих у наукових збірниках, періодичних та продовжуваних виданнях. Покажчик на вичерпність не претендує. В описах документів, які не вдалося переглянуто de visu, відсутні деякі елементи бібліографічного опису. 

    Покажчик розрахований на широке коло науковців, аспірантів, викладачів, педагогів, працівників бібліотек та всіх тих, хто цікавиться питаннями педагогічної науки та соціологічними дослідженнями.

       Перегляд у форматі PDF

  

Наукова бібліотека - освітній, науковий, інформаційний та культурно-просвітницький підрозділ Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ).

Детальніше

Статистика відвідувань

СьогодніСьогодні50
ВчораВчора118
За тижденьЗа тиждень158
За місяцьЗа місяць2849
ВсьогоВсього136052
Найбільше 675 : 02-12-2023

Контакти

м. Рівне, вул. Пластова, 31
Україна

E-mail: library@rshu.edu.ua

тел. (0362) 63 33 45