Шановні відвідувачі сайту, тривають технічні роботи.

Наразі ми проводимо оновлення платформи сайту та модернізуємо сервіси і сторінки.
У роботі сайту можливі перебої, а також деякі сторінки можуть відображатися з помилками.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

 

      Бомба Андрій Ярославович: біобібліогр. покажч. / М-во освіти і науки, Рівнен. держ. гуманіт. ун-т, Наук. б-ка ; уклад. : С. Н. Грипич, Н. В. Марчук. – Рівне : РДГУ, 2013. – 111 с. – (Академіки, доктори наук, професори РДГУ).    

   У біобібліографічному покажчику зібрано і систематизовано відомості про друковані праці професора, доктора технічних наук, кандидата фізико-математичних наук, професора, завідувача кафедри інформатики і прикладної математики РДГУ, засновника та головного редактора збірника наукових праць «Волинський математичний вісник», академіка УНГА, дійсного члена НТШ, голови Рівненського осередку Українського математичного товариства Бомби Андрія Ярославовича, науковий доробок якого виданий окремими виданнями, а також опублікований у наукових збірниках і науковій періодиці. Укладачі намагалися найбільш повно відобразити наукові праці професора. Покажчик на вичерпність не претендує. В описах документів, які не вдалося переглянути de visu, відсутні деякі елементи бібліографічного опису.

    Біобібліографічний покажчик може бути використаний фахівцями в галузі технічних та фізико-математичних наук, у науково-методичній, науково-педагогічній та навчально-виховній діяльності.

        Перегляд у форматі PDF

Наукова бібліотека - освітній, науковий, інформаційний та культурно-просвітницький підрозділ Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ).

Детальніше

Статистика відвідувань

СьогодніСьогодні72
ВчораВчора118
За тижденьЗа тиждень180
За місяцьЗа місяць2871
ВсьогоВсього136074
Найбільше 675 : 02-12-2023

Контакти

м. Рівне, вул. Пластова, 31
Україна

E-mail: library@rshu.edu.ua

тел. (0362) 63 33 45