Шановні відвідувачі сайту, тривають технічні роботи.

Наразі ми проводимо оновлення платформи сайту та модернізуємо сервіси і сторінки.
У роботі сайту можливі перебої, а також деякі сторінки можуть відображатися з помилками.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

  Наукові праці Рівненського державного гуманітарного університету („Оновлення змісту, форм та методів навчання і виховання в закладах освіти: наук. зап. Рівнен. держ. гуманіт. ун-ту”, 2008-2013 рр.) : наук.-допом. бібліогр. покажч. Ч. V / РДГУ, Наукова бібліотека ; за ред. С. Н. Грипич ; уклад.: С. Н. Грипич, Л. В. Ковальчук, О. В. Іванчук, Л. С. Кушка. – Рівне : РДГУ, 2015. – 444 с.

У науково-допоміжний покажчик включено бібліографічні описи наукових статей, які були надруковані у збірниках наукових праць РДГУ "Оновлення змісту, форм та методів навчання і виховання в закладах освіти: наукові записки Рівненського державного гуманітарного університету", (випуски 40-50) та реферати до них трьома мовами (українською, російською та англійською). 

Публікації згруповані за розділами:

- Збірники наукових праць РДГУ „Оновлення змісту, форм та методів навчання і виховання в закладах освіти: наук. зап. Рівнен. держ. гуманіт. ун-ту”, (випуски 40-50);

- Наукові праці та реферати до них.

   Матеріал у покажчику розміщено за українською абеткою прізвищ авторів.    

   Допоміжний апарат складається : з авторського покажчика, покажчика персоналій та покажчика назв. Бібліографічний покажчик носить довідково-інформаційний характер. Призначений для наукових працівників, викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів, а також для працівників бібліотек та інформаційних служб.

       Перегляд у форматі PDF

Наукова бібліотека - освітній, науковий, інформаційний та культурно-просвітницький підрозділ Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ).

Детальніше

Статистика відвідувань

СьогодніСьогодні228
ВчораВчора363
За тижденьЗа тиждень192
За місяцьЗа місяць5509
ВсьогоВсього159597
Найбільше 726 : 07-15-2024

Контакти

м. Рівне, вул. Пластова, 31
Україна

E-mail: library@rshu.edu.ua

тел. (0362) 63 33 45