Шановні відвідувачі сайту, тривають технічні роботи.

Наразі ми проводимо оновлення платформи сайту та модернізуємо сервіси і сторінки.
У роботі сайту можливі перебої, а також деякі сторінки можуть відображатися з помилками.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Шкільна освіта за новими стандартами

10001

1. Петренко О. Б. Гендерний вимір шкільної освіти в Україні (ХХ століття) : монографія / О. Б. Петренко ; М-во освіти і науки України, Рівнен. держ. гуманіт. ун-т. – Рівне : [вид. О. Зень], 2010. – 530 с.

У монографії гендерний вимір шкільної освіти в Україні здійснено у хронологічному полі ХХ століття у контексті історичних, соціокультурних змін суспільства. Зміст освіти й виховання загальноосвітньої школи проаналізовано на основі великого комплексу архівних та опублікованих історико-педагогічних джерел, навчальних програм і планів.
10001-

2. Малафіїк І. В. Дидактика новітньої школи : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / І. В. Малафіїк. – К. : Слово, 2014. – 631 с.

У навчальному посібнику висвітлюються важливі проблеми сучасної педагогічної науки та шкільної практики. Кожна наука володіє своїми, їй притаманними методами дослідження. І лише розкриваючи особливості цих методів та демонструючи їх "роботу", можна з достатньою глибиною розкрити сутність самої науки. Автор намагається розкрити зміст дидактики новітньої школи, застосувавши для цього системний підхід, його конкретне втілення – метод системно-змістової декомпозиції знань у формі системної призми.
10014

3. Основи стандартизації інформаційно-комунікаційних компетентностей в системі освіти України : метод. рек. / В. Ю. Биков, О. В. Білоус, Ю. М. Богачков та ін. ; М-во освіти і науки України, Нац. акад. пед. наук України, Ін-т інформац. технологій і засобів навчання. – К. : Атіка, 2010. – 87 с.

У методичних рекомендаціях висвітлено основні підходи до стандартизації інформаційно-комунікаційних компетентностей для системи загальної середньої освіти.
10012

4. Державний стандарт початкової загальної освіти // Початкова школа. – 2011. – № 7. – С. 1–18.

Подано повний текст нормативного документу «Державний стандарт початкової загальної освіти», який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 р. та додатки до нього, а саме «Базовий навчальний план» і «Державні вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учнів».

10008

5. Державний стандарт - запорука якісної освіти // Трудова підготовка в сучасній школі. – 2012. – № 2–3. – С. 2–8.

Викладено основні положення Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та додатки до нього.

10011

6. Дейнега В. М. Реалізація нового державного стандарту освіти в загальноосвітніх навчальних закладах / В. М. Дейнега // Управління школою. – 2014. – № 16–18. – С. 62–70.

Розглянуто новий Державний стандарт освіти як систему основних показників, які є складовими державної норми освіченості.
10009

7. Пометун О. Особливості формування сучасного змісту навчання історії у контексті Державного стандарту освіти та нових програм з предмету / О. Пометун, Н. Гупан // Історія в школі. – 2013. – № 78. – С. 711.

Представлено підходи до формування змісту, структури та організаційно-методичних засад навчання різних предметів, що знайшли своє відображення як у чинних стандартах, програмах та підручниках, так і у національній моделі шкільної історичної освіти в цілому.
10002

8. Зінченко С.  Компетентнісний підхід - у зміст освіти / С. Зінченко // Учитель початкової школи. – 2015. – № 5. – С. 15–17.

Визначальною особливістю сучасної освіти є впровадження особистісно орієнтованого, діяльнісного і компетентнісного підходів у її зміст. Це зумовлює необхідність чіткого визначення результатів засвоєння кожної навчальної дисципліни, тобто не лише набуття учнями спецефічних заннь та навичок, а й здатності цілісно реалізувати їх на практиці.

Розглянуто, яким чином педагог має організувати діяльність учнів на різних уроках, аби забезпечити цю вимогу сьогодення.

10006

9. Островерхова Н. Державний стандарт загальної середньої освіти : засади реалізації / Н. Островерхова // Рідна школа. 2013. № 6. С. 2530.

Окреслено організаційні механізми  управління впровадженням державного стандарту загальної середньої освіти - наукові підходи, принципи, концепції; методи, засоби, стимули впливу на суб'єкти його реалізації; технології реалізації і критерії оцінювання їхньої ефективності.
10005

10. Ткачук Н. Організація профільного навчання в контексті провідних підходів нового державного стандарту / Н. Ткачук // Нова педагогічна думка. – 2015. – № 2. – С. 2124.

Розкрито важливість урахування ідей провідних методологічних підходів в організації профільного навчання в старшій школі.
10004

11. Надтока О. Прогностичні аспекти розвитку змісту географічної освіти в загальноосвітній школі / О. Надтока // Рідна школа. – 2015. – № 5 – 6. – С. 53–57.

Розглянуто проблеми відповідності географічного сигмента державних освітніх стандартів та навчальних програм з географії тенденціям розвитку педагогічної науки.
11r

12. Гриценко А. Новий державний стандарт та навчальні програми з історії як офіційні документи з формування в учнів умінь використовувати інформаційні ресурси у процесі вивчення історії / А. Гриценко // Історія в сучасній школі. – 2013. – № 11. – С. 32–34.

Автор з'ясовує, як використовуються історичні джерела в процесі вивчення історії в сучасній школі, і пропонує періодизацію становлення змісту шкільної історичної освіти. 

 

Бібліотека - освітній, науковий, інформаційний та культурно-просвітницький підрозділ Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ).

Детальніше

Статистика відвідувань

СьогодніСьогодні130
ВчораВчора332
За тижденьЗа тиждень1170
За місяцьЗа місяць6107
ВсьогоВсього205368
Найбільше 7781 : 09-12-2024

Контакти

м. Рівне, вул. Пластова, 31
Україна

E-mail: library@rshu.edu.ua

тел. (0362) 63 33 45