ХУДОЖНЯ КНИГА З ДОБРИХ РУК
Киплинг
Шаблоны joomla

Друк

 

 

 

Люди перестають мислити,

коли перестають читати.

(Д. Дідро)

 

Книги – морська глибина,

Хто в них пірна аж до дна,

Той, хоч і труду мав досить,

Дивнії перли виносить.

(Іван Франко) 

1231241212

Сьогодні в Україні відбувається процес відродження української культури. За таких умов актуальним завданням бібліотек є популяризація україномовних книг, особливо художньої літератури як класичної, так і сучасної. Наукова бібліотека Рівненського державного гуманітарного університету активно репрезентує своїм користувачам не тільки наукову, науково-популярну, навчальну, а й художню книгу.

Книга, як найцінніший людський витвір, пройшовши всі процеси розвитку цивілізації, і на сучасному етапі залишається незамінною. Саме книга і читання, як процес, позитивно впливають на формування особистості, незважаючи на розвиток інформаційних технологій, збільшення форм масової інформації. Читачі, книга, читання – проблемне питання, яке вирішували бібліотеки у 30-х, 50-х, 90-х роках ХХ століття, і яке залишилось у ХХІ столітті – змінилися лише уподобання, літературні смаки, улюблені книги та їх автори. Переважаючим критерієм вибору художньої книги стає якість її змістовного наповнення.

Наукова бібліотека РДГУ традиційно декілька років поспіль проводить благодійну акцію «Подаруй бібліотеці сучасну художню книгу». Дарування – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Факт надходження таких книг у бібліотеку – це показник престижу бібліотеки, її місця в суспільному житті та науці. Наукова бібліотека РДГУ щиро вдячна тим, хто відгукнувся на акцію. Ми пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку «Художня книга з добрих рук» (першу виставку "Українська книга з добрих рук" див. тут), на якій представлено україномовні художні книги, подаровані у 2016 році.

Звертаємо увагу користувачів на можливість доступу до повних текстів більшості художніх книг. Посилання на них знаходяться в кінці анотації у вигляді гіпертексту.

 

  І. Українська художня книга

  ІІ. Зарубіжна проза

Онлайн-бібліотека видавництва "Центру учбової літератури"

slogan1

Логін для доступу: rshu

Пароль для доступу: 226044

Доступ здійснюється з комп'ютерів, встановлених у приміщеннях наукової бібліотеки та навчальних корпусах РДГУ.

 

Наші відвідувачі

78011
СьогодніСьогодні38
ВчораВчора162
На цьому тижніНа цьому тижні819
В цьому місяціВ цьому місяці4645
ВсьогоВсього78011
Statistik created: 2018-07-20T01:59:20+03:00
194.44.245.20