Киплинг
Шаблоны joomla
Друк

kylt 17

Наукова бібліотека

Рівненського державного гуманітарного університету

репрезентує навчальний посібник

«Інформаційна культура: теоретичні засади та досвід».

 

Автори посібника – працівники наукової бібліотеки РДГУ.

 

  

 

Грипич С. Н.

     Інформаційна культура: теоретичні засади та досвід : навч. посіб. / С. Н. Грипич, Л. М. Буравкова ; за заг. ред. С. Н. Грипич. – Рівне : О. Зень, 2017. – 366 с.

 

У навчальному посібнику розкрито сутність і теорію інформаційної культури та практичний досвід її формування в бібліотеках вищих навчальних закладів. В ньому подаються відомості про карткові та електронні інформаційно-пошукові системи, алгоритми пошуку та аналітичне опрацювання джерел інформації; розглядається коло проблем, пов’язаних з організацією та методикою науково-дослідницької діяльності студентів та молодих науковців, а також містяться рекомендації щодо оформлення результатів наукової діяльності. Посібник висвітлює досвід роботи наукової бібліотеки Рівненського державного гуманітарного університету, її інформаційні ресурси та сервісні технології

 

Друк

wa

Богуш А. М.

   Методика розвитку мовлення і навчання рідної мови дітей раннього віку : навч.-метод. посіб. : до програми "Оберіг" / А. М. Богуш, Н. В. Маліновська. – Київ : Слово, 2017. – 389 с.

 У навчально-методичному посібнику розкрито особливості становлення і розвитку мовлення дітей першого, другого і третього років життя: передмовні стадії, розуміння мовлення дорослих, оволодіння активним мовленням, орієнтовні показники розвитку мовлення дітей на першому, другому і третьому роках життя тощо.

 

 

 

Друк
vjynt   Дичківська І. М.

     Педагогіка М. Монтессорі: виклики сучасності : монографія / І. М. Дичківська. – Рівне : Волинські обереги, 2016. – 384 с.

    У монографії кандидата пед. наук, професора каф. педагогіки і психології (дошкільної та корекційної) Рівненського державного гуманітарного університету Дичківської І.М. розкрито віхи життєвого шляху та творчої діяльності видатного італійського гуманіста ХХ століття М. Монтессорі, здійснено аналіз розвитку її ідей у зарубіжній і вітчизняній педагогіці, подано філософське та психолого-педагогічне обгрунтування теорії та практики М.Монтессорі.

    У роботі представлено фрагменти педагогічних творів Марії Монтессорі та дослідників її творчості, а також результати впровадження гуманістичних ідей М. Монтессорі у сучасну дошкільну освіту.

 

 

Онлайн-бібліотека видавництва "Центру учбової літератури"

slogan1

Логін для доступу: rshu

Пароль для доступу: 226044

Доступ здійснюється з комп'ютерів, встановлених у приміщеннях наукової бібліотеки та навчальних корпусах РДГУ.

 

Наші відвідувачі

29950
СьогодніСьогодні138
ВчораВчора409
На цьому тижніНа цьому тижні1292
В цьому місяціВ цьому місяці7488
ВсьогоВсього29950
Statistik created: 2017-11-23T06:27:01+02:00
194.44.245.20