Він був великим українцем: (до 90-річчя від дня народження Бориса Ільковича Степанишина) : біобібліогр. покажч. / Рівнен. держ. гуманіт. ун-т. Наук. б-ка ; уклад.: С. Н. Грипич, О. В. Іванчук, Л. В. Ковальчук. – Рівне : РДГУ, 2015. – 90 с.
Киплинг
Шаблоны joomla

Друк

   Він був великим українцем: (до 90-річчя від дня народження Бориса Ільковича Степанишина) : біобібліогр. покажч. / Рівнен. держ. гуманіт. ун-т. Наук. б-ка ; уклад.: С. Н. Грипич, О. В. Іванчук, Л. В. Ковальчук. – Рівне : РДГУ, 2015. – 90 с.

У біобібліографічному покажчику, присвяченому українському педагогу, літературознавцю, громадському діячу, кандидату педагогічних наук, професору, лауреату Державної премії України в галузі науки і техніки Степанишину Борису Ільковичу зібрано та систематизовано відомості про його друковані праці, творчий і науковий доробок якого виданий окремими виданнями, а також опублікований у наукових збірниках і періодичних виданнях. Укладачі намагалися найбільш повно відобразити наукові праці Б. І. Степанишина. Покажчик на вичерпність не претендує. В описах документів, які не вдалося переглянути de visu, відсутні деякі елементи бібліографічного опису.

      Біобібліографічний покажчик розрахований на широке коло науковців, аспірантів, викладачів, педагогів, студентів, працівників бібліотек та всіх тих, хто цікавиться життям, науковою та громадською діяльністю Б. І. Степанишина.

Перегляд у форматі PDF

Онлайн-бібліотека видавництва "Центру учбової літератури"

slogan1

Логін для доступу: rshu

Пароль для доступу: 226044

Доступ здійснюється з комп'ютерів, встановлених у приміщеннях наукової бібліотеки та навчальних корпусах РДГУ.

 

Наші відвідувачі

78003
СьогодніСьогодні30
ВчораВчора162
На цьому тижніНа цьому тижні811
В цьому місяціВ цьому місяці4637
ВсьогоВсього78003
Statistik created: 2018-07-20T01:59:20+03:00
194.44.245.20