Вітаємо Вас на сайті наукової бібліотеки Рівненського державного гуманітарного університету!
Киплинг
Шаблоны joomla

Бібліографічний огляд «І стала рідна земля чужою…»

Бібліографічний огляд «І стала рідна земля чужою…»

      До 75-річчя початку депортації українців з Польщі до УРСР   10 вересня 2019 року наукова бібліотека РДГУ представила студентам 1-го курсу факультету документальних комунікацій та менеджменту бібліографічний...

Бібліогід студенту-першокурснику!

Бібліогід студенту-першокурснику!

  Шановні студенти-першокурсники!   5.09.2019 р. об 11:10 запрошуємо Вас на бібліогід «Інформаційні ресурси Наукової бібліотеки РДГУ»     Захід відбудеться в читальному залі №1  (навчальний корпус №5, вул. Пластова, 31)  

Культурно-просвітницькі та інформаційні заходи наукової бібліотеки РДГУ, які будуть організовані у вересні 2019 року

Культурно-просвітницькі та  інформаційні заходи наукової бібліотеки РДГУ, які будуть організовані  у вересні 2019 року

Наукова бібліотека Рівненського державного гуманітарного університету  запрошує взяти участь у культурно-просвітницьких та інформаційних заходах, які будуть організовані у вересні 2019 року Виставки літератури: «Україна – незалежна.Час випробувань і сподівань» (Абонемент суспільної...

Бібліопанорами

Бібліопанорами

В науковій бібліотеці РДГУ 02. 09. 2019 р. для студентів педагогічного факультету були представлені бібліопанорами:   «Гендерна психологія. Гендерна педагогіка»,   «Технологія та організація наукових досліджень в освіті та вихованні»....

Бібліопанорама "Психодіагностика"

Бібліопанорама "Психодіагностика"

З початком 2019-2020 навчального року наукова бібліотека Рівненського державного гуманітарного університету проводить цикл заходів «Вивчаємо в закладі вищої освіти» 3 вересня 2019 року була представлена бібліопанорама «Психодіагностика» (для студентів ІІІ...


Друк

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
Вітаємо Вас на сайті наукової бібліотеки Рівненського державного гуманітарного університету!

logo

Наукова бібліотека - освітній, науковий, інформаційний та культурно-просвітницький підрозділ Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ). Вона була створена у 1940 році як бібліотека тодішнього Ровенського  державного учительського інституту. В подальші роки у зв’язку з трансформацією та перейменуванням самого навчального закладу змінювала назву і бібліотека.
             Для виконання поставлених завдань  у відповідності до вимог часу, постійно розширюються та удосконалюються структура, функції, методи та технології діяльності бібліотеки.
 Наукову бібліотеку очолює директор Грипич Світлана Никанорівна, доцент, відмінник освіти України.

13ggРезультатом багаторічної діяльності бібліотеки є доцільно сформований фонд, який нараховує понад півмільйона  примірників видань, різноманітних за типовою та видовою ознакоюГордістю бібліотеки є і фонд рідкісних та цінних видань, в основі якого  - книги та журнали, датовані до 1917 року. Паралельно з друкованими виданнями формується і електронна бібліотека. Надається доступ до використання повнотекстової бази даних нормативно-правових документів «Консультант». Не розгубитися в бурхливому потоці інформації користувачам бібліотеки допомагають, створені різноманітні  інформаційно-пошукові системи (карткові каталоги і картотеки, електронний каталог та бази даних (бібліографічні, повнотекстові, реферативні). Важливу роль в інформаційному забезпеченні відіграє сайт бібліотеки. До послуг користувачів бібліотечне, бібліографічне обслуговування в 3-х читальних залах, 4-х абонементах, zal 3інформаційно-бібліографічному відділі та інших структурних підрозділах. В бібліотеці створені та функціонують: «Центр психолого-педагогічної інформації», «Центр молодого дослідника», «Центр правової інформації».  Постійно організовуються різноманітні культурно-просвітницькі та інформаційні заходи, а також теоретичні і  практичні заняття, спрямовані на формування основ інформаційної культури та ін.

На підтримку освітнього, наукового процесів університету  спрямована наукова діяльність бібліотеки. Пріоритетною є робота в рамках, започаткованого бібліотекою, довгострокового наукового проекту «Історія РДГУ», участь у реалізації загальнодержавного наукового проекту «Україніка наукова», підготовка та випуск різноманітних науково-допоміжних, рекомендаційних бібліографічних, біобібліографічних, інформаційно-методичних посібників та ін. 

obkl 2  obkl 3

  obkl 1   kyltyra2  

Сьогодні наукова бібліотека – це важливий структурний підрозділ університету, що рівняється на кращий досвід українських та зарубіжних бібліотек  закладів вищої освіти. Її діяльність спрямовується на виконання всіх стратегічних освітніх, наукових завдань РДГУ в контексті європейських вимог та у відповідності із загальними тенденціями реформування вищої освіти України. 
  

 

Онлайн-бібліотека видавництва "Центру учбової літератури"

slogan1

Логін для доступу: rshu

Пароль для доступу: 226044

Доступ здійснюється з комп'ютерів, встановлених у приміщеннях наукової бібліотеки та навчальних корпусах РДГУ.

 

Наші відвідувачі

59095
СьогодніСьогодні18
ВчораВчора264
На цьому тижніНа цьому тижні829
В цьому місяціВ цьому місяці4294
ВсьогоВсього59095
Statistik created: 2019-09-18T20:44:35+03:00
194.44.245.20