Вітаємо Вас на сайті наукової бібліотеки Рівненського державного гуманітарного університету!
Киплинг
Шаблоны joomla

День магістра

День магістра

20 листопада 2019 року наукова бібліотека РДГУ в рамках «Дня магістра» провела науково-практичний семінар.   Провідні фахівці наукової бібліотеки надали молодим науковцям інформацію з комплексу питань: - інформаційні ресурси та сервісні послуги наукової бібліотеки...

Виставка літератури "Церква, історик, епоха"

Виставка літератури "Церква, історик, епоха"

  18 листопада 2019 року наукова бібліотека Рівненського державного гуманітарного університету в рамках Всеукраїнського круглого столу представила виставку літератури «Церква, історик, епоха»     

Виставка літератури до Дня української писемності та мови

Виставка літератури до Дня української писемності та мови

  6 листопада 2019 р. Наукова бібліотека РДГУ представилавиставку літератури «Культура рідної мови:проблеми сучасності». Експозиція виставки була організованадля студентів педагогічного факультетув рамках відзначення Дня української писемності та мови.    

Інформаційний реліз (листопад 2019)

Інформаційний реліз (листопад 2019)

Інформаційний реліз культурно-просвітницьких та інформаційних заходів, які будуть організовані науковою бібліотекою Рівненського державного гуманітарного університету для студентів та викладачів у листопаді 2019 р.   Цикл «Дата календаря»   Виставки літератури:  ...

Бібліопанорама "Українські народні звичаї та вірування"

Бібліопанорама "Українські народні звичаї та вірування"

24-25 жовтня 2019 р. Наукова бібліотека Рівненського державного гуманітарного університету в рамках циклу  «Університетська освіта» представила бібліопанораму «Українські народні звичаї та вірування».  Захід був проведений для студентів 1-го та 2-го...


Друк

Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5
Вітаємо Вас на сайті наукової бібліотеки Рівненського державного гуманітарного університету!

logo

Наукова бібліотека - освітній, науковий, інформаційний та культурно-просвітницький підрозділ Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ). Вона була створена у 1940 році як бібліотека тодішнього Ровенського  державного учительського інституту. В подальші роки у зв’язку з трансформацією та перейменуванням самого навчального закладу змінювала назву і бібліотека.
             Для виконання поставлених завдань  у відповідності до вимог часу, постійно розширюються та удосконалюються структура, функції, методи та технології діяльності бібліотеки.
 Наукову бібліотеку очолює директор Грипич Світлана Никанорівна, доцент, відмінник освіти України.

13ggРезультатом багаторічної діяльності бібліотеки є доцільно сформований фонд, який нараховує понад півмільйона  примірників видань, різноманітних за типовою та видовою ознакоюГордістю бібліотеки є і фонд рідкісних та цінних видань, в основі якого  - книги та журнали, датовані до 1917 року. Паралельно з друкованими виданнями формується і електронна бібліотека. Надається доступ до використання повнотекстової бази даних нормативно-правових документів «Консультант». Не розгубитися в бурхливому потоці інформації користувачам бібліотеки допомагають, створені різноманітні  інформаційно-пошукові системи (карткові каталоги і картотеки, електронний каталог та бази даних (бібліографічні, повнотекстові, реферативні). Важливу роль в інформаційному забезпеченні відіграє сайт бібліотеки. До послуг користувачів бібліотечне, бібліографічне обслуговування в 3-х читальних залах, 4-х абонементах, zal 3інформаційно-бібліографічному відділі та інших структурних підрозділах. В бібліотеці створені та функціонують: «Центр психолого-педагогічної інформації», «Центр молодого дослідника», «Центр правової інформації».  Постійно організовуються різноманітні культурно-просвітницькі та інформаційні заходи, а також теоретичні і  практичні заняття, спрямовані на формування основ інформаційної культури та ін.

На підтримку освітнього, наукового процесів університету  спрямована наукова діяльність бібліотеки. Пріоритетною є робота в рамках, започаткованого бібліотекою, довгострокового наукового проекту «Історія РДГУ», участь у реалізації загальнодержавного наукового проекту «Україніка наукова», підготовка та випуск різноманітних науково-допоміжних, рекомендаційних бібліографічних, біобібліографічних, інформаційно-методичних посібників та ін. 

obkl 2  obkl 3

  obkl 1   kyltyra2  

Сьогодні наукова бібліотека – це важливий структурний підрозділ університету, що рівняється на кращий досвід українських та зарубіжних бібліотек  закладів вищої освіти. Її діяльність спрямовується на виконання всіх стратегічних освітніх, наукових завдань РДГУ в контексті європейських вимог та у відповідності із загальними тенденціями реформування вищої освіти України. 
  

 

Онлайн-бібліотека видавництва "Центру учбової літератури"

slogan1

Логін для доступу: rshu

Пароль для доступу: 226044

Доступ здійснюється з комп'ютерів, встановлених у приміщеннях наукової бібліотеки та навчальних корпусах РДГУ.

 

Наші відвідувачі

74809
СьогодніСьогодні235
ВчораВчора269
На цьому тижніНа цьому тижні1321
В цьому місяціВ цьому місяці5536
ВсьогоВсього74809
Statistik created: 2019-11-22T18:55:10+02:00
194.44.245.20